Dobrodosao/la na PIK Stuffs.Ako ste vec registrovani ulogujte se na sajt klikom na "Pristupi" ako niste regitrovani registrujte se klikom na "Registruj se".

Hvala. Admin Team.
Dobrodosao/la na PIK Stuffs.Ako ste vec registrovani ulogujte se na sajt klikom na "Pristupi" ako niste regitrovani registrujte se klikom na "Registruj se".

Hvala. Admin Team.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemPocetnaGalerijaLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Da li bi ozenio devojku koja nosi tudje dete?

Ići dole 
AutorPoruka
ivkic
Globalni Moderator
ivkic


Broj postova : 128
Join date : 13.12.2009
Age : 40
Lokacija : Dimitrovgrad/Srbija

Da li bi ozenio devojku koja nosi tudje dete? Empty
PočaljiNaslov: Da li bi ozenio devojku koja nosi tudje dete?   Da li bi ozenio devojku koja nosi tudje dete? Icon_minitimeNed Dec 27, 2009 3:03 pm

Da malo pojasnim situaciju:

Upoznao si devojku koja ti se na prvi pogled jako dopala, izlazis sa njom neko vreme i bas ti prija. Osecas da si se bas vezao za nju...Pocinjes da razmisljas o braku... Iznenada saznajes da je pre tebe imala aferu sa drugim tipom i da ceka njegovo dete!
Sta sad? Kako bi odreagovao? Sta bi uradio ? Ozenio bi je ili bi raskinuo ?
Nazad na vrh Ići dole
ivkic
Globalni Moderator
ivkic


Broj postova : 128
Join date : 13.12.2009
Age : 40
Lokacija : Dimitrovgrad/Srbija

Da li bi ozenio devojku koja nosi tudje dete? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li bi ozenio devojku koja nosi tudje dete?   Da li bi ozenio devojku koja nosi tudje dete? Icon_minitimeNed Dec 27, 2009 3:04 pm

Mislim da ti tema ne stoji na zdravim nogama. Ako bi ona ostala trudna sa tim drugim tipom, onda bi meni recimo trebalo tri do cetiri meseca da prodjem kroz sve te faze...jako mi se dopala...prija mi...vezao sam se....razmisljam o braku.... dok trudnoca nebi postala ocigledna. To je premalo vremena da bi bilo ko normalan razmisljao o braku ili se tako jako vezao.

Druga situacija bi bila da sam se ja vezao a u medjuvremenu, dok je ona meni "prijala i dok sam se vezivao i razmisljao o braku" ona bila sa nekim drugim i ostala trudna.

Ni u prvoj situaciji, nema sanse da bih se njom ozenio, ne zbog nje same, ne zato sto mislim da je ona "prljava" ili "ostecena" nego zato sto bi dete drugog coveka bilo preveliki i verujem tesko premostiv problem da bi taj brak uspeo.
Nazad na vrh Ići dole
 
Da li bi ozenio devojku koja nosi tudje dete?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Drustvo :: Muski Kutak-
Skoči na: